Naše nabídka

drbárna

DRBÁRNA

Talk show

Herečtí kolegové se rozhodli vyprávět příběhy ze svého profesního i osobního života, zážitky ze zákulisí divadel, filmu a televizních štábů. A že jich je. Proberou i své osobní výhry a prohry, samozřejmě s nadhledem, humorem a sebeironií. To vše v interaktivní talk show, ve které se i vy můžete zeptat na cokoliv chcete.

 Více

Jarek Filgas Band

Koncert

Po dlouhých deseti letech od posledního regulérního alba (a dvaceti letech od poslední sólové desky) přichází zpěvák Jarek Filgas, známý jako frontman skupin Argema, Premier a dalších, s prvními singly z připravovaného alba, které vyjde v první polovině roku 2021. Jarek se obklopil muzikanty, se kterými se již potkal během své kariéry v různých skupinách a vytvořil rockovou formaci vystupující pod názvem JAREK FILGAS BAND.

 

MOTYL_BAND.png

Motýl Band

Taneční skupina

Hledáte hudební skupinu na svoji společenskou událost, ples, firemní večírek, svatbu, rodinnou oslavu nebo taneční zábavu? 
 Motýl Band je hudební skupina s širokým repertoárem a bohatými zkušenostmi! Martin Motýl se stává jednou z osobností televize Šlágr. Zúčastňuje se natáčení mnoha televizních show a účinkuje v televizních reklamách!  

 

Veronika Žilková

Moderace kulturních, společenských a firemních akcí

Veronika Žilková je česká herečka, dcera českého hudebníka a hudebního pedagoga profesora Václava Žilky, držitelka ocenění Český lev za ženskou roli v českém filmu Zapomenuté světlo z roku 1996.

Maturita s prstem v nose

Komediální divadelní představení

Komediálně edukativní představení, které si klade za cíl jediné: připravit studenty k maturitě a u toho je neunudit k smrti. Těžká a surová témata, které se často objevují v klasických literárních dílech naše představení podává v odlehčené formě, která díky své nadsázce zarezonuje u mladých diváků. Stačí hodina a diváci se skrz několik vtipných scének dozví to nejdůležitější o nejvýznamnějších počinech světové literatury. 

Komikaze

Komediálně improvizovaná show

Komediálně improvizovaná show, ve které mladí herci na místě vytváří příběhy dle zadání publika. Jejich humor drze reflektuje současné společenské dění a nabízí svěží pohled na svět. Intenzivní zábavný večer, ve kterém nikdo není v bezpečí a nic není svaté.

Pozor!
Extrémně vhodné na firemní večírek

Jarek Filgas

zpěvák

Sólové vystoupení bývalého zpěváka skupin Argema, Premier, Bagr a dalších. Vystoupení vhodné na firemní večírky, soukromé a jiné společenské akce, na kterých zaspívá největší hity výše uvedených kapel.

Více

Agáta Hanychová

moderace kulturních, společenských a firemních akcí

Česká modelka, majitelka modelingové agentury, moderátorka, příležitostná herečka a účastnice televizní show Like House 2. Veřejně se prezentuje jako módní návrhářka a influencerka.

Vincent Navrátil

moderace kulturních, společenských a firemních akcí (i v angličtině)

Český herec a režisér. Vystudoval herectví na Pražské konzervatoři, a také scénáristiku a režii v Anglii. Hostuje v pražských i oblastních divadlech. Televizní diváci ho jistě znají z oblíbeného seriálu Ulice nebo Mužketýři. Pochází z herecké rodiny, jeho maminka je herečka Veronika Žilková.

Toplist